fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Терміни висадки однорічного саджанця у стані спокою. Чи існують переваги пізньоосінньої висадки Павловнії?

Більшість респондентів зходяться на думці, що обидва строк висадки рослин є рівноцінними. Однак, існують декілька тез щодо превалювання у бік пізньоосіннього періоду:

1. Осіння висадка дає можливість рослинам протягом останнього місця осені та трьох зимових місяців поступово адаптуватися до нових умов без нагальних потреб повної активізації свого росту, що дасть змогу навесні краще розпочати вегетацію.
2. За умови сприятливих температурних показників листопада рослини вже здатні розпочати утворення нових коренів ще до настання зими, тобто приживаємість таких рослин збільшується, початок весняної вегетації буде інтенсивнішим.
3. Протягом періоду спокою після висадки коренів грунт ущільнується за рахунок осінніх опадів, зникають повітряні простори між рослинами та грунтом покращується контакт його з коренями.
4. Упродовж періоду спокою створюється природний запас грунтової вологи, через що створяться передумови кращої вегетації майбутніх рослин.
5. У разі застосування добрив при висадці рослин (особливого органічного походження), протягом зими вони розкладуться до доступних для рослин форм, що дасть змогу саджанцям одразу використовувати поживні речовини через кореневу систему для власних потреб.
6. При використанні коренів не існує ризику вимерзання надземної частини у зимовий період, що дає змогу осінньої осадки фактично у будь-яких мікрокліматичних умовах України.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом