fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Де використовувати деревину Павловнії?

Що таке павловнія?

Павловнія – це першокласна деревина, в якості якої не варто сумніватися. За 6 років, можливо виростити першокласне дерево, яке по вигляду буде схоже с тропічним деревом, а за 1 кубічний метр першокласної деревини павловнії продається більш ніж за 1200 $. При тому вона морозостійка, що в наших умовах дуже актуально. В умовах деревообробки, Павловнія має низьку вологість на відміну від інших дерев, що зекономлять вам кошти при сушці. Час, необхідний для отримання деревини павловнії з 12% вологості та товщиною 25 мм при сушці – 24-48 годин, та 30-40 днів для висушуванні на повітрі.

Ділова деревина з Павловнії вогнестійка, витримуючи температуру до 400 градусів. Ця властивість використовується у двох випадках:
1) Меблі з даної деревини менше підвержені спалахуванню, тим самим збереже ваші речі та будівлю від пожежі.
2) Хороший теплообмінник при опаленні, дозволяющий утеплити вашу будівлю при використанні його у якості пелетів (головне розуміти, що для пелети з чистої Павловнії будут не ефективні, тому необхідно його змішувати з іншою деревиною).

При цьому, деревина дуже легка, маючи вагу нижчу ніж Бальсове дерево, який вважається другим по вазі деревиною. Також вона важко піддається деформації та ушкодженням. Враховуючи ще низьке у порівнянні з іншими деревами рівень догляду, Павловнія стане найкращим варіантом для любого земельного промисловця.


Де використовується Павловнія?

Використання павловнії різноманітне. У додатку до міцної деревини, Павловнія може бути використана у: Парфумерії, Бджолярсті, скотоводстві, озеленені місцевості.

В Парфумерії Павловнія, цвіт ціниться як продукт запах якої нагадує ваніль з відтінком мигдалю. З наявністю геліотропіну, даний продукт активно використовується для надання специфічного смаку.

Мед з Павловнії – легкий, прозорий світлий та ароматний. При висадці дерев на гектар можна отримати від 800 кілограм меду. Основна перевага в тому, що Павловнія не потребує обробки хімічними речовинами, що не буде шкодити бджолам так зробить мед екологічно чистим продуктом. Конкурентом данного меду можна назвати акацію, яка за кольором та концистенсією дуже схожа до неї. Мед має цілющі властивості, та може використовуватись при лікуванні легеневих та респіраторних захворювань, а також бронхіту.

Листя Павловнії також активно використовується в догляді за худобою. Корми на їх основі дуже корисні, та поживні, надаючі майбутнім продуктам кращу якість.

При озеленені території Павловнію беруть за її швидкий ріст, а також властивості у поглинанні вуглекислого газу та подальшого виділення кисню, що може стати хорошим вибором при виробленні кисневих ферм, а також поліпшення екологічного становища у світі.

Що змінилося?

Ціни на Павловнію не змінилися радикально, проте через популярність продукту, деревина може стати конкурентом, або навіть замінити інші види деревини. Павловнія легша, міцніша за стандартну деревину на прикладі дубу, а також легко піддається догляду та обробці, за що виробники і цінують.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом