fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Декоративні сорта Павловнії

Павловнія, яку іноді називають лисохвіст – це унікальна культура, яку можна висаджувати у вигляді насіння або готових саджанців. Дерева досягають у висоту 13-15 метрів, відрізняються пишною кроною з щільними великими листками, і досить красиво цвітуть на самому початку весни, коли інші рослини ще не розпустилися. Ця культура ідеально підходить для облагородження присадибних територій.

Фермери та приватні домовласники вибирають Павлівна за привабливий зовнішній вигляд і невимогливість у догляді. Ось короткий опис найпопулярніших декоративних сортів.
Томентоза (Tomentosa). Крона такого дерева має округлу зонтичну форму. Стовбур у висоту досягає 17-18 метрів, і вже на відстані 1 метра від поверхні грунту розростається в діаметрі до 90-100 см. Кора у молодих дерев гладка і світла, але з віком вона змінює забарвлення і вид: темніє, стає лускатої.

Листя Павлівна Томентоза легко дізнатися:

Вони загострюються до кінця.
Досить щільні.
Зверху мають соковитий зелений колір (зі зворотного боку набагато блідіше).
Розмір листя вражає: в довжину і ширину вони здатні досягати 30 см, як мінімум удвічі перевищуючи пропорції людської долоні! Завдяки цьому крона дерева досить густа, і забезпечує приємну півтінь, даруючи прохолоду у дворі навіть самим жарким літом.

Квіти Павлівна Томентоза заслуговують на окрему увагу. Яскраво-жовті цветоножки в них коротше пелюсток. Суцвіття волотисте, досягають в довжину 60 см. Перші суцвіття з’являються приблизно в середині квітня – на початку травня. Найцікавіше, що спочатку дерево густо покривається синьо-фіолетовими квітами, а вже потім починають розпускатися листя. Цвітіння Томентоза – чарівне видовище, яким варто помилуватися кожному.
2. Елонгата (Elongata). Цей сорти Павлівна прозвали «смарагдовим деревом» за оригінальне забарвлення листя. Культура прикрасить собою будь-який сад в теплу пору року. У період цвітіння, що припадає на середину весни, з’являються фіолетові квіти, за формою схожі на трубки. Завдяки густий арочної кроні часто використовують для озеленення присадибних територій і очищення повітря.

3. Шан Тонг (Shan Tong) – морозостійкий гібрид. Формує акуратну округлу крону яскраво-зеленого кольору, рано цвіте, незважаючи на нічні заморозки. Забарвлення квітів варіюється від блідої до насиченої лілового.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом