fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Експерти назвали 5 переваг осінньої посадки дерев, як один із варіантів легкої адаптації дерев у грунті

• Це надійно
Висаджена восени коринева система до перших заморозків пристосовується до нового місця розташування, підрощує маленькі корені. Наземна частина дерева в цей час перебуває у стані спокою, тому всі сили рослина направляє на зміцнення кореневої системи. Навесні дерево вже пробуджується та розпочинає нормальний здоровий розвиток.

• Це вигідно
Саме восени розплідники розпочинають масовий продаж саджанців регіональної та європейської селекції. Восени покупець має можливість оглянути саджанець та оцінити міцність та здоров’я коренів.

• Це просто

Якщо саджати дерево восени, достатньо внести живлення та захист від шкідників до грунту та полити. Природа зробить все інше сама. Осінні дощі та прохолода забезпечать рослину комфортною температурою та оптимальним рівнем вологи. Корені продовжують зростати, доки температура не знизиться до показників нижче +4ºС. Корені закріплюються у грунті та дерева розпочинають етап зростання на 2-3 тижня раніше тих дерев, що посаджені навесні.

• Це безпечно
Клімат України швидко змінюється. Зими стають більш теплими, пікові показники холоду не перевищують -20ºС. Земля не промерзає на глибину розташування коренів, тому ризик загибелі рослини мінімальний. Період заморозків змістився на кінець листопада-грудня. Відлига та температура до +15ºС в південних регіонах можливі навіть і у січні.

• Це зручно
Довший період для посадки. Якщо навесні потрібно встигнути висадити саджанець з моменту сходу снігу, але до початку сокоруху (а це, часом, лічені дні), то восени є кілька сприятливих тижнів для робіт.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом