fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Переваги осінньої висадки

У наших помірних широтах культури павловнії з’явилися відносно недавно, але вже встигли зарекомендувати себе як самі невибагливі і стійкі до різних погодних і кліматичних факторів. Це відноситься як до впливу температур, так і до вимог ґрунтового складу при висадці.

Павлонія, і особливо сорт Shan Tong (Шан-Тонг), відрізняються особливою витримкою по відношенню до навколишнього середовища. Висаджувати його саджанці можна як навесні, так і восени, однак осіння покупка посадкового матеріалу і його висадка має свої окремі переваги.

  • Підвищена адаптація. Коренева система вже покрита міцним лубом, що дозволяє саджанцям без проблем переносити зими до -27°С.

  • Відсутність шкідників. Більшість шкідників восени зникають, що дозволяє саджанцям краще прийнятися і нівелювати поразки залишилися комахами.

  • Прискорене зростання. Так як корінь залишається на зиму в землі, то ранньою весною зростання починається швидше, так як йому не треба часу на адаптацію

  • Мінімальна ціна. Зараз діє краща цінова пропозиція під закриття сезону. Останній шанс придбати саджанці за вигідною ціною.

Особливості висадки

Для посадки саджанців павловнії слід підбирати плоскі ділянки, які добре освітлюються і мають мінімальний захист від продування. Крім того, садити їх потрібно на значній відстані від плодових сортів. Ґрунт дозволяється в діапазоні від слаболугового до слабокислого. Ідеальний ґрунт до висадження – чорнозем. Але саджанці добре себе почувають і в ґрунтах супіщаного типу і сипучих суглинках. Не можна висаджувати саджанці в щільні глинисті ґрунти.

Для промислових посадок зазвичай застосовуються саджанці річного віку, так як вони вже набрали сили та здатні витримати серйозні погодні зміни. Роботи мають проводитися у вересні-жовтні. Після висадження рекомендується поруч з саджанцем закріпити кілочок і підв’язати до нього ствол.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом