fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Все про Павлонію

 • Вирощування і догляд, посадка, рекомендації, наш досвід

Все про Павловнію за 10 хв

Застосування

БІЗНЕС НА ПАВЛОВНІЇ

Догляд за деревом

Деревина

Колір деревини Павловнії варіюється від сріблясто-сірого до світло-коричневого, іноді з червонуватим відтінком. Деревина Павловнії дуже міцна, але в той же час м'яка і стійка до вигину чи скручування.

Біопаливо з Павловнії

З Павловнії можна отримувати прекрасної якості паливо - Пелети. Пелети - біопаливо, альтернативне екологічно чисте джерело теплової енергії. Ціна на пелети на міжнародному ринку становить приблизно 120-140 євро за один кубічний метр.

Залісення

Павловнія з міцною кореневою системою, виключно підходяще дерево для залісення територій, що знаходяться під загрозою ерозії. Також ці властивості рослини допомагають при повторному залісенні місць, які постраждали від пожеж. Значна кількість листяної маси забезпечує хороше добриво постраждалих земель.

Мед з Павловнії

Павловнію вирощують і як медоносне дерево. У Павловнії квітки багаті на нектар, а мед, отриманий з них, легкий, прозорий, дуже світлий і ароматний. За кольором і консистенцією його можна порівняти тільки з медом з акації. Мед Павловнії використовують як ліки, він особливо корисний при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, легенів і шлунково-кишкового тракту.

Корм для худоби

Листова маса Павловнії використовується для підгодівлі худоби (корови, вівці, кози та ін.) Її якості близькі з якостями люцерни. Зелене листя містить близько 20%, а опале листя близько 12%, корисних речовин і легко засвоюється худобою.

Бізнес на Павловнії

 

Ви ставили колись собі питання, Китай густонаселена країна, але звідти до нас привозять і меблі, і олівці, і будматеріали? Звідки там стільки дерев, де вони ростуть? Весь секрет у дереві Павловнія.

 

Дерево, яке здатне самовідновлюватись, якщо спиляти стовбур, з пенька виросте ще одне повноцінне дерево! Уявляєте, можна зрубати одне і те ж рослина 4-6 разів разів.

Звичайно, є традиційні напрями агробізнесу. І можна почути, що краще висадити на вільну землю малину або яблуню.
Дійсно, прибуток можна отримати швидко, але потрібно дивитися на перспективу: а що буде з землею, коли ці деревця і чагарники постаріють?
Якою вона стане через 20, 50, 60 років? Чи існує ще якись бізнес, який з гектару землі за 6 років принесе власнику мільйон гривень!

Посадка Павловнії, уже за  мінімальний термін (в межах 5-6 років) дають можливість отримати великий обсяг деревної продукції високої якості, називають «інтенсивним лісом». Це досить новий вид бізнесу для України, що вже зарекомендував себе у світовій практиці як один з найприбутковіших і надійних шляхів інвестицій.

Для тих, хто вперше чує про термін «інтенсивний ліс» важливо зрозуміти: інвестиції швидко окупаються. Як правило, вкладені кошти виправдовують себе вже на п’ятий рік від початку проекту. Далі ліс приносить стабільний прибуток.

Вона має високий індекс міцності- 281 кг / см2. Вона відмінно піддається обробці фарбами і лаками для дерева.

Сфери використання деревини: – в столярстві. – для виготовлення меблів. – при будівництві будинків. – для виготовлення музичних інструментів. – дрібних виробів для будинку, таких як обробні дошки та інші. – сноубордів, лиж.

Цінник на стандартні колоди товщиною 35 – 45 см і довжиною до 20 метрів, становить близько $ 120 – $ 140 за кубометр. Вітчизняні столярні майстерні вже починають працювати з цією деревиною, що не може не радувати. Ви можете збувати деревину нашій компанії, шукати посередників, які реалізовують деревину за кордон і домовлятися про оптову здачі для них. Спеціально для наших клієнтів ми підготували бізнес-план про дохідність цієї культури, який допоможе Вам побачити всі ваші витрати і прибуток на найближчі 5-6 років.

Спеціально для Вас ми розробили бізнес-план з урахуванням всіх витрат і прибутку. Цифри, які цілком реальні.

Павловнія – твоє майбутнє уже сьогодні.

Перший рік

 

 • Передзамовлення та передплата
 • Оранка
 • Внесення добрив
 • Прополювання
 • Організація крапельного поливу
 • Посадка (20 травня – 20 червня) в залежності від регіону і погодній умов.
 • Полив (як для огірка чи томатів)
 • Обробка від гусені та інших шкідників
 • Прополка й культивування міжряддя – 3 рази на рік

 

Другий рік

 

 • Робимо технічний зріз під корінь
 • Полив
 • Прополка – 3 рази на рік
 • Обробка від гусені та інших шкідників
 • Пасинкування й обламування точки росту (3-5 разів на рік)

 

Третій рік

 

 • Полив та прополка не потрібні
 • Обробка від гусені та інших шкідників
 • Пасинкування й обламування точки росту (3-5 разів на рік)

 

Четвертий рік

 

 • Обробка від гусені та інших шкідників
 • Пасинкування й обламування точки росту (3-5 разів на рік)

 

П’ятий рік

 

 • Пасинкування й обламування точки росту (3-5 разів на рік)

 

Шостий рік

 

 • Зріз дорослих дерев, організація перевезення та продажу деревини.

 

Далі новий паросток вибиває зі зрізаного пня і завдяки потужній кореневій системі проходить всі етапи вже за п’ять років. І так чотири рази. А потім корінь починає відмирати, оскільки коренева система буде старіти.

На кожному з етапів є певні нюанси, як при посадці, при технічному зрізі, рівні вологи ґрунту, формуванні стовбура так і збуті деревини. Проте всі деталі ми Вам розповімо, після того, як домовимся про співпрацю!

Зараз ціна саджанця однорічного саджанця на жовтень місяць 2020 року при гектарних кількостях, при умові передзамовлення до кінця жовтня становить 60 гривень не включаючи ПДВ. Далі ціна йде вгору і зазвичай до нового року всі саджанці на весну продані. Тому думайте…

Чек-лист - 10 основних принципів успішного бізнесу на павлонія

З одного гектару Павловнії за 6 років можна зібрати близько 290-330 кубічних метрів кругляку, a деревина коштує близько 120-140 €/м³.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом