fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Що виготовляють з Павловнії

Деревина всіх сортів павловнії дуже міцна і легко обробляється сталевими різцями, що допомогло цьому дереву завоювати велику популярність у багатьох сферах деревообробної галузі.

До того ж ця деревина практично не деформується під впливом погодних факторів, що дозволяє використовувати павловнію для зовнішніх монтажних робіт, а ще вона не жолобиться і не розщеплюється навіть при значних механічних навантаженнях.

Також павловнія дуже стійка до пошкоджень грибками, фітопатогенами, мурахами й жуками-червицями та це позитивно впливає на термін служби виробів з неї.

Протягом десятиліть майстри використовували цю міцну деревину для виготовлення меблів, взуття, музичних інструментів, декоративної ліпнини, ламінованих конструкційних балок, зовнішнього оформлення будинків і транспортних контейнерів. Деревина павловнії легка, але вкрай пружна – вона ніколи не трісне і не розколеться при вкрученні в неї цвяхів або шурупів.

Зараз все більше промисловців розглядають її як сировину для виробництва целюлозно-паперової маси, пелет і біопалива. Це обумовлено високою скорістю її зростання і загальною невибагливістю сортів, особливо сорту Shan Tong (Шан-Тонг). До того ж його листя не гірчить що підходить як корм для худоби

Однак павловнія не втратила своєї важливості як матеріал для виробництва човнів, сноубордів та будівельних і оздоблювальних елементів – бруса, дошки та декоративної вагонки.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом