fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Що таке Павловнія

Павловнія – це дерево листяних порід з шовковистою світло-сріблястою деревиною. Вона чудово забарвлюється і після обробки нагадує червоне дерево або волоський горіх. Павловнія стабільна за розмірами та не схильна до деформації або розколу навіть при сильному впливі зовнішніх навантажень, вологості та перепадів температури.

Саджанці гібриду Paulownia.ua – це новітній і покращений різновид павловнії, який виведений на основі ретельної багаторічної селекції P. tomentosa Steud і P. Fortunei Hemsl.

Вони мають прискорений ріст, підвищену стійкість до хвороб, проникнення комах-шкідників і поразки фіто-паразитами. Наприклад, індекс інфікування захворюванням «Відьмина мітла» у них у два рази менш ніж в інших видів павловнії. Також у нового гібрида збільшена стійкість до посухи та холоду, а обсяг одержуваної деревини на 30% більш ніж у батьківських видів.

Що стосується сільськогосподарських якостей, то саджанці гібриду Pavlovnia.ua мають високий коефіцієнт збереження площі землі за рахунок вузької крони. Вони високо адаптивні, та мають виключну пристосованість до різних типів ґрунту і великі здатності до відновлення. Вам варто вибрати цей гібрид, якщо ви хочете отримати гарний врожай на відносно невеликому клаптику землі без додаткових витрат.

Окремим перевагою є високий темп вегетативного росту саджанців, особливо в ранньому періоді – тут гібрид знаходяться на головних позиціях. Швидкий темп його розвитку скорочує періоди вирубки на 35-40% і збільшує ефективний щорічний обсяг отриманої деревини.

Завдяки легкій вазі та великому зерну серцевини, гібрид надзвичайно простий у господарській і дизайнерській подальшій обробці. Деревина з нашого гібриду гарно приймає широкий спектр клеїв, лаків і відмінно лягає, як під великий, так і під невеликий різець.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом