fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Шкідники, які становлять небезпеку для Павловнії

Павловнію вважають невибагливою у догляді і досить стійкою до садово-городнім шкідників. Проте, нестабільність погодних умов і інші зовнішні чинники можуть стати причиною ураження культури. Спробуємо розібратися, які неприємності можуть трапитися з цим унікальним деревом, і які заходи слід вживати.

Отже, ось короткий огляд садових шкідників, здатних робити замах на імператорське дерево:

1) Попелиця. Дрібні зелені личинки здатні повністю знищити розкішну крону. Зазвичай ризик нападу попелиці підвищується в посушливу погоду, при стабільно високих температурах.

2) Набагато рідше на Павловнію нападають пильщик, що завдає шкоди листю і корі, а також квітковий п’ядун.

3) Якщо нехтувати основами догляду за садовими культурами, можливо грибкове ураження дерев.
Методи боротьби з шкідниками і хворобами дуже прості. По-перше, щоб попередити їх появу, досить щомісяця проводити комплекс профілактичних робіт. Це полягає в ретельному огляді кожної рослини, видаленні пошкоджених листя і гілок, а якщо це необхідно – в обприскуванні.

Для захисту Павловнії від шкідників можна використовувати стандартні інсектициди, проводячи обприскування на початку сезону: в кінці весни й початку літа. Від грибка і хвороб врятують фунгіцидні розчини.

Напад з-під землі: що робити?
Крім садових шкідників, на молоді саджанці Павлівна, що знаходяться в активній фазі росту, здатні нападати і грунтові шкідники. Вони являють собою серйозну загрозу для рослини, тому необхідно своєчасно вживати заходів.

Найнебезпечнішим, як не дивно, вважається колорадський жук, добре знайомий городникам. На жаль, цей всеїдний із задоволенням лопає не тільки зелені пагони картоплі, а й листя Павловнії. Щоб захистити дерево, необхідно обприскати його будь-яким препаратом, що містить імідаклоприд. Тут є кілька важливих нюансів:
Готувати розчин і проводити обприскування слід відразу, як тільки на вашій присадибній ділянці помічені перші особи шкідника. Не чекайте, поки жук добереться до молодих пагонів і відкладе личинки.
Намагайтеся розпорошити частина приготовленого розчину на нижню частину стовбура (перші 10-12 см, що підносяться над поверхнею ґрунту).
Проводьте таку профілактику один раз в 45-50 днів.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом