fbpx

Сезон висадки вже почався!

Встигни висадити свою партію саджанців в 2022 році!

Як почати агробізнес в 2023?

Агробізнес – це набагато більше, ніж просто обробіток землі або розведення тварин. Багато агропідприємства купують або продають свою продукцію безпосередньо фермерам. Про те, як почати агробізнес, ви дізнаєтеся в цій статті.

Запуск будь-якого бізнесу вимагає багато планування і передбачення, але сільськогосподарські підприємства унікальні. Знання – це потенційна потужність, і ми хочемо переконатися, що ви ввели у свій бізнес в курсі та впевнено.

Складіть бізнес-план

Починаючи будь-який тип агробізнесу, досліджуйте свій ринок. Це дасть вам можливість почати прибуткову справу.

Одна справа тримати його в розумі, а інше – скласти на папері. Склавши чіткий і короткий курс дій на папері, допоможе вам залишатися організованим. Також ви зможете поділитися своїми ідеями з іншими.

Після того, як у вас є ваш бізнес-план, завершено, інші зможуть розглянути та підтримувати ваші ідеї. Ви можете працювати над електронними таблицями, бюджетами та іншими фінансовими документами після завершення підстави вашого бізнесу.

Визначте, які товари або послуги ви збираєтеся продавати. Перед тим, як почати агробізнес в Україні, ви повинні визначитися: які продукти та послуги ви будете надавати.

Створіть бізнес-план, який дозволить вам прогнозувати прибуток, яку ви збираєтеся отримувати на кілька років. Включіть в цей план будь-які витрати, пов’язані з витратними матеріалами, ліцензіями, страхуванням та іншими витратами. Враховуйте витрати на покупку або оренду землі для початку вашого агробізнесу. Включіть в них покупку необхідних вам будівель. Увімкніть вартість обладнання, необхідного для роботи фермерського бізнесу. Виходячи з цього, визначте, скільки грошей вам знадобитися зайняти, щоб почати свій бізнес.

Отримайте знання

Ви ніколи не повинні перестати вчитися. До того дня ви залишаєте цю землю, продовжуючи свою освіту, має бути пріоритетом. Будь то відвідування вашого місцевого книжкового магазину або розширення освіти в коледжі, ви повинні продовжувати шукати способи дізнатися більше. Практики продовжують міняти та підходи до сільського господарства завжди коливається, саме в ваших інтересах залишатися на вершині цих речей.

Багато організацій мають програми та класи для нових бізнесменів у сфері агробізнесу. Скористайтеся будь-яким вільним і використовуйте ці можливості як шлях до мережі, почати роботу і створювати з’єднання.

Подумайте про фінанси

Що робити, якщо у вас немає фінансів? Як почати агробізнес з нуля? Зверніться за фінансуванням в банк або інша кредитна установа, що пропонує позики для агробізнесу . Використовуйте інформацію з вашого бізнес-плану. Це допоможе вам отримати позику. Якщо у вас є капітал, щоб почати бізнес без банківської позички, пропустіть цей крок.

Неважливо, скільки грошей вам потрібно фінансувати ваше підприємство, вам потрібно зробити дослідження. Поговоріть з іншими бізнесменами про своїх кредиторів. Можливо, досвідчені підприємці підкажуть вам, як краще фінансувати свою справу.

Структура вашого бізнесу

Коли ви починаєте свій власний бізнес, вам доведеться визначити, як ви хочете налаштувати свій сільськогосподарський бізнес. Існує безліч способів зробити це: партнерські відносини, одноосібне володіння, корпорації з обмеженою відповідальністю, корпораціями, і стандартні корпорації. Як тільки ви зробите це, ви можете зареєструвати свою назву вашого ділового управління.

Зареєструйте свою справу офіційно

Отримайте будь-які бізнес-ліцензії в податковій, необхідні для відкриття агробізнесу в Україні. Зареєструйте назву своєї компанії та подайте заявку на податковий номер в тому ж офісі. Якщо ви плануєте вести бізнес як товариство з обмеженою відповідальністю або корпорація, заповніть документи в податковому органі.

Подайте заявку на отримання спеціальних ліцензій. Наприклад, вам потрібно:

  • Журнал пожежної, електро- і безпеки.
  • Бухгалтерія.
  • Дозвіл СЕС.
  • Копії документів, зроблені у нотаріуса.
  • Паспортні дані гендиректора і бухгалтера.
  • Свідоцтво про розмір статутного капіталу.
  • Документ про місце розташування підприємства.

Орендуйте землю

Створіть свій агробізнес на землі, яку ви купили або орендували. Будуйте або адаптуйте існуючі будівлі відповідно до цілей вашого бізнесу. Купуйте матеріали, які ви плануєте продавати своїм клієнтам, і складайте на полицях. Купіть досить страхування майна, щоб покрити свої активи.

Налаштуйте рекламу

Розробіть маркетинговий план для свого стартапу в агробізнесі, який чітко ідентифікує вас і ваш бізнес за допомогою бренду або логотипу. Визначте свій ринок і способи залучення клієнтів. Плануючи маркетингові стратегії, думайте, як про довгострокові, так і про короткострокові перспективи. Шукайте способи реклами свого бренду, які принесуть вам найбільшу віддачу від вкладених вами грошей. Розміщуйте рекламу в газетах, на радіо і телебаченні, а також розвішуйте листівки на дошках оголошень. Коротше кажучи, в місцях, де потенційні клієнти ведуть бізнес. Найміть когось для створення веб-сайту для вашого агробізнесу.

Наймайте співробітників

Хоча для більшості співробітників агробізнесу не потрібно спеціальної підготовки, можуть бути винятки. Наймайте людей, здатних носити важкі вантажі.

Бізнес – це не робота однієї людини. Не бійтеся просити про допомогу. Так ви зможете справити незабутнє перше враження на ваших клієнтів.

Зверніться за підтримкою в «Павловнія»

Шукайте саджанці для агробізнесу? Зверніться по допомогу до фахівців. Компанія «Павловнія» користується великою популярністю в Україні. Її мета – реалізація якісних і здорових саджанців для агробізнесу. На сайті організації представлений великий каталог продукції за доступними цінами. Крім того, «Павловнія» абсолютно безкоштовно доставляє саджанці будь-якого типу по всій країні.

Висновок

Почати агробізнес не так складно, якщо перед цим ретельно підготуватися. У підготовку включаються: бізнес-план, фінанси, реєстрація і наймання працівників. Також, компанія «Павловнія» готова надати свою підтримку все підприємцям-початківцям.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Сезон висадки вже почався!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом