fbpx

Підготуйся до сезону!

Висадка стартує вже через місяць - забронюй свою партію садженців!

Які сорти Павловнії ідеально підходять для отримання деревини?

Унікальну культуру Павловнію сьогодні висаджують не тільки з метою озеленення присадибних ділянок. Для багатьох вона представляє особливу цінність як джерело добірної деревини, яку можна:

Перетворювати в відмінне біопаливо.
Використовувати для масового і штучного виробництва дерев’яних виробів (меблів, музичних інструментів, сувенірів і т.п.).
Здавати на промислову переробку цілими партіями, отримуючи стабільний дохід.
Чому деревина Павловнії так високо цінується? Вона має невелику питому вагу, але при цьому напрочуд міцна і довговічна. Волокна практично не вбирають в себе вологу, тому з них можна сміливо робити каркас для альтанки або комплект садових меблів.

Які сорти краще купувати для отримання якісної деревини в великих обсягах? Зупинимося докладніше на найпоширеніших видах культури.

Шан Тонг – універсальний гібрид, який росте в рекордно короткі терміни, а також має високу стійкість до перепадів температур. Ідеально підходить для вирощування в нашому кліматичному поясі. До речі, за своєю якістю деревина, що отримується з Шан Тонга, порівнянна з Фортунелі (див. Нижче). Зате на 1 га площі ділянки можна висаджувати величезна кількість дерев. Вони не стануть заважати осту один одного, тому що формують компактну за розмірами крону.

Елонгата. Цей сорт часто вибирають за прекрасні декоративні якості. Проте, вже до 8му році після висадки в грунт можна отримати перший кубометр відмінною деревини. Саме Елонгата – основа для деревообробної промисловості в Китаї.

Фортунелі. Історично склалося так, що в Європі цей сорт Павловнії більше використовують для озеленення територій і ландшафтного дизайну ділянок. Зате в східних країнах добре знайомі з культурою, і широко використовують стовбури дерев для подальшої переробки. В результаті отримують чудову деревину, яка застосовується у виробництві якісних меблів.

Каталпіфолія. Досить рідкісний для нашої країни сорт Павлівна, має свою специфіку (сповільнене зростання). Зате стовбур таких дерев формує річні кільця підвищеної щільності. Саме ця якість високо затребуване в меблевій галузі. Цікавий факт: вартість деревини безпосередньо залежить від віку дерева. Чим старше культура – тим більшу цінність вона представляє для майстрів по деревообробці.

Отримайте фінансовий розрахунок витрат і доходів з вирощування Павловнії на ділянці 1 Га

Для Вас ми спеціально підготували план з фінансовими розрахунками по вирощуванню Павловнії на один гектар. Сюди ввійшли всі витрати по догляду і вирощуванню.

Отримати консультацію фахівця

‼️Підготуйся до сезону висадки!

- Річний саджанець морозостійкої Павловнії адаптований у відкритому ґрунті

- Саджанець піврічний морозостійкий в агрорукаві Шан-Тонг

- Саджанець одномісячний морозостійкий Шан-Тонг

- 90 % приживаність

- Розмножені методом In-Vitro

- Найкращий посадковий матеріал за найкращою ціною в Україні

- Спеціальна ціна для роздрібних покупців

- Спеціальна ціна для оптових покупців

Дякуєм за Ваше замовлення,

Ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Зворотній дзвінок

Залишіть заявку та ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Замовити

залишіть замовлення і ми Вам зателефонуєм найближчим часом